19.8 C
Скопје
21:53 - 14 јуни, 2024

Ознака : лажго

ЕспресоИстражувањаПитоми и дивиСлајдер

АКО ЛАЖЕТЕ, КУЧИЊАТА ЌЕ ВЕ ОТКРИЈАТ: Науката докажа дека по лагата, кучето нема никогаш повеќе да ви верува

Еспресо
Многу студии докажаа дека кучињата можат да ги почувствуваат човечките емоции, но сега е откриено дека тие можат да насетат кога „имаат работа“ со лажго....
Хороскоп

Каков лажго сте вие? Хороскопот открива како лаже секој хороскопски знак!

Слободен печат
Според доминантните особини на вашиот хороскопски знак, може да се заклучи и на кој начин лажете, колку тешко ви паѓа тоа или колку лесно посегнувате...