25.8 C
Скопје
18:19 - 25 јуни, 2024

Ознака : родени

АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Сè ќе ви оди од рака: Ако сте родени во овој знак, добро искористете го периодот од 25 јануари до 5 февруари!

Еспресо
Пред вас е бран на голема среќа. Доколку планирате да воведете некои новини во вашиот живот, сега е вистинско време за тоа… Астролозите предвидуваат дека...
СценаХороскоп

Лицата родени во овие три хороскопски знаци важат за најуспешни

Igor
Доколку некогаш сте се запрашале дали може успехот навистина да биде запишан во ѕвездите, одговорот е потврден. Како што пренесува магазинот Космополитан, една американска страница...
СценаХороскоп

Лицата родени во овој хороскопски знак НАЈТЕШКО ПРОСТУВААТ НЕВЕРСТВО

Igor
Во морето од причини поради кои луѓето се смируваат со поранешните партнери своето место го пронајде и хороскопот. Нормално, се зависи од бројните фактори, но...
СценаХороскоп

Хороскопски знак кој е роден оптимист – Дали сте тоа Вие?

Igor
Секој знак во зодијакот има негативни и позитивни страни, но еден од нив неверојатно се разликува. На овој хороскопски знак е невозможно да му дадете...
СценаХороскоп

Најлошите мажи се раѓаат во овие 3 хороскопски знаци!

Igor
Некои од нив вешто го кријат вистинското лице на почетокот, но подоцна… Понекогаш мааните преовладуваат над позитивните нешта – особено кај овие три знаци од...
СценаХороскоп

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor
Тие се родени лидери и секогаш бараат многу од оние под нив, но станува збор за реални очекувања. На нив им е предодредено да бидат...
ЛајфстајлСцена

Родени на ист ден: Овој актер веројатно ќе му биде кум на малиот принц (ФОТО)

Igor
Шпекулациите веќе почнаа… кој ќе му биде кум на малиот принц? Само што британскиот принц Хари и Меган Маркл го добија првото дете, британските медиуми...
СценаХороскоп

Лицата родени во овој хороскопски знак ќе направат се за вас

Igor
Многу луѓе мислат и говорат дека се подготвени да се жртвуваат и се да остават поради љубовта, меѓутоа тоа би го направиле само лицата родени...