Најлошите мажи се раѓаат во овие 3 хороскопски знаци!

Некои од нив вешто го кријат вистинското лице на почетокот, но подоцна…

Понекогаш мааните преовладуваат над позитивните нешта – особено кај овие три знаци од хороскопот и нивните брачни предиспозиции. Мажите родени во овие три хороскопски знаци дефинитивно не се родени под ѕвездата за среќен брак…

Девица

Мажите родени во знакот на Девица се љубоморни и несигурни – а тоа можат многу добро да го сокријат на почетокот на врската. Дури кога ќе пројде некое „слатко“ време, тогаш ја покажуваат својата вистинска страна и можат да бидат големи манипулатори и болни контрол-фрикови.

Бик

Мажот Бик секогаш попрво ќе се одлучи за својата кариера наместо за стабилна врска и децата. Тоа објаснува зошто навечер остануваат да работат во канцеларија – отколку да бидат со вас на романтична вечера или пред телевизорот, во ресторан и сл. Иако мажите Бикови на своите сопруги им подаруваат многу скапоцени нешта, сепак никогаш нема да им го подарат своето толку скапоцено време.

Риби

За жал, Рибите често сами себе се катапултираат во затворена врска. Мажите родени во знакот на Риби се полни со разбирања и многу чувствителни – затоа би требало да бидат омилени партнери. Но за жал, речиси секогаш привлекуваат погрешна личност која не знае да ги цени нивните квалитети. Лесноверни какви што се, вината ќе ја бараат во себе и поради тоа ќе бидат бескрајно несигурни. Со несигурноста доаѓаат и проблемите.

Слични објави

Градник не и треба: Луна Џогани во црвен фустан со деколте до папок (ВИДЕО)

Igor

Се обрати принцот Хари преку видео: „Нашиот живот драстично се промени“

Еспресо

Легендарниот Тарантино на 56 години го доби првото дете

Еспресо

Како божица во кристали: ЦЕЦА грмеше во Будва (ВИДЕО)

Igor

Рис Витерспун: Ѕирнете во нејзиниот луксузен дом (ФОТО)

Igor

Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Дневен хороскоп за 8 април 2019, петок

Igor

Дизајнерката Ивана Кнез речиси гола на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Ѕвездата од БЕВЕРЛИ ХИЛС може да заврши во затвор: Еве колку пари должи!

Igor

Џенифер Анистон расплакана истрча од ресторанот! (ФОТО)

Igor

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо