21.8 C
Скопје
01:46 - 16 јули, 2024

Најлошите мажи се раѓаат во овие 3 хороскопски знаци!

Некои од нив вешто го кријат вистинското лице на почетокот, но подоцна…

Понекогаш мааните преовладуваат над позитивните нешта – особено кај овие три знаци од хороскопот и нивните брачни предиспозиции. Мажите родени во овие три хороскопски знаци дефинитивно не се родени под ѕвездата за среќен брак…

Девица

Мажите родени во знакот на Девица се љубоморни и несигурни – а тоа можат многу добро да го сокријат на почетокот на врската. Дури кога ќе пројде некое „слатко“ време, тогаш ја покажуваат својата вистинска страна и можат да бидат големи манипулатори и болни контрол-фрикови.

Бик

Мажот Бик секогаш попрво ќе се одлучи за својата кариера наместо за стабилна врска и децата. Тоа објаснува зошто навечер остануваат да работат во канцеларија – отколку да бидат со вас на романтична вечера или пред телевизорот, во ресторан и сл. Иако мажите Бикови на своите сопруги им подаруваат многу скапоцени нешта, сепак никогаш нема да им го подарат своето толку скапоцено време.

Риби

За жал, Рибите често сами себе се катапултираат во затворена врска. Мажите родени во знакот на Риби се полни со разбирања и многу чувствителни – затоа би требало да бидат омилени партнери. Но за жал, речиси секогаш привлекуваат погрешна личност која не знае да ги цени нивните квалитети. Лесноверни какви што се, вината ќе ја бараат во себе и поради тоа ќе бидат бескрајно несигурни. Со несигурноста доаѓаат и проблемите.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....