Родени на ист ден: Овој актер веројатно ќе му биде кум на малиот принц (ФОТО)

Шпекулациите веќе почнаа… кој ќе му биде кум на малиот принц?

Само што британскиот принц Хари и Меган Маркл го добија првото дете, британските медиуми започнаа да шпекулираат кој би можел да биде неговиот кум!

На прво место, судејќи според пишувањето на таблоидите, се наоѓа актерот Џорџ Клуни кој е роден на истиот ден кога и малиот принц.

Амал и Џорџ Клуни се блиски пријатели со Хари и Меган и уште од претходно се говореше дека токму тој би можел да го крсти новото кралско бебе.

Меѓу потенцијалните кумови е и Џесика Малруни, најдобрата пријателка на Меган чии ќерки беа деверуши на венчавката на Меган и Хари.

Се споменува и Линдзи Рот, другарка на Меган од студенстските денови, но и тенисерката Серена Вилијамс, додека од страната на Хари се зборува за неколку негови роднини како можни кумови.

Слични објави

Кристина Агилера денес е непрепознатлива: Момчето ѝ било геј, а сопругот ја оставил поради други девојки…

Еспресо

Пејачката Едита позираше на бензинска во провокативен краток фустан! (ФОТО)

Еспресо

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Еспресо

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Васко Спасоски

Почина sвездата на „Easy Rider“ Питер Фонда

Igor

„Смета дека парите може попаметно да се потрошат“ – Принцот Вилијам не дозволува семејството финансиски да му помага на Хари!

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет + Осумнаесет =

Слични објави

Дуа Липа го покажа телото со мани, многумина се разочараа (ФОТО)

Еспресо

Познатата блогерка Љупка не сака ладно: Минијатурно бикини и на плажа во Дубаи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќе ви се насолзат очите: Весна Бејби не сака да се сети на утрото, 16 октомври, 2007 година (ФОТО)

Igor

Меланија Трамп меѓу стотина тикви во капут од 5.500 евра (ФОТО)

Igor

Таа го има најдобриот ЗАДНИК во светот, еве ДОКАЗ! (ВИДЕО)

Igor

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски