Луѓето прашуваат дали е реална: Анастасија е најубавата Русинка во светот? (ФОТО)

Русинките важат за едни од најубавите девојки на светот и по се изгледа има многу вистина во тоа.

Ако некој од вас не се согласува со ова, очигледно не слушнал за Анастасија Квитко која на Инстаграм ја следат повеќе од 10 милиони следбеници. Се прашувате од каде толкава бројка?

Доволно е само да ги видите неколку фотографии од неа и се ќе ви стане јасно. Дефинитивно таа е една од најубавите Русинки во светот.

Дали се согласувате?

 

View this post on Instagram

 

Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

@bluebodybrazil

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Have a nice day Top @revolve

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Good morning ☀️ swimsuit @prettylittlething

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Have a great day Swimsuit @fashionnova @fashionnovamen

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Слични објави

Го надмина Мајкл Џексон: Тејлор Свифт е прогласена за изведувач на деценијата! (ФОТО)

Igor

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Igor

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Еспресо

Дневен хороскоп 18 септември 2019, среда

Igor

Мала астро школа: Какви сме во љубовта и во кревет

Igor

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

Остави Коментар

два − 1 =

Слични објави

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor

Шест милиони лајкови за бесната Џенифер Анистон: Носете ги проклетите маски!

Еспресо

Непознати детали од почетокот на врската на Брена и Боба: За малку ќе му ја скршела раката!

Igor

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Еспресо

Како да подготвите мексиканска салса? (РЕЦЕПТ)

Igor

Томас Маркл: Одлуката на Хари и Меган е збунувачка, ја повредија кралицата

Еспресо