14.8 C
Скопје
07:29 - 26 септември, 2023

(Фото) Оваа преубава Русинка го „откачила“ Роналдо: „Дечко, немаш шанси кај мене!“

Викторија Одинцова позната како Вики има армија следбеници на социјалните мрежи, а важи и за една од најубавите манекенки во светот.

Таа плени со својата убавина, а провокативните фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи никого не оставаат рамнодушен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

Минатата година таа го шокираше светот откривајќи како го одбила Кристијано Роналдо, еден од најдобрите фудбалери на сите времиња, кој се обидел да ја „заведе“ преку Инстаграм.

Сепак, малку е познато дека била во врска со Формула 1 возачот Фернандо Алонсо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

Русинката најпрво беше поврзувана со Британецот Луис Хамилтон, но дури по романсата со Алонсо, нејзината манекенска кариера тргна во нагорна линија.

Од претходно е јасно дека Шпанецот ги обожава Русинките, со оглед на тоа што беше во врска со сонародничката на Викторија, Даша Капустина.

Вики и Фернандо живееле заедно во Дубаи, а потоа раскинале.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

Одинцова неодамна во една емисија на Јутјуб откри како го одбила Кристијано Роналдо, одговарајќи на прашањето дали Португалецот се обидел да биде со неа.

– Да. И не само што „лајкуваше“, туку ми испрати порака – „Здраво, како си“. Веднаш ја избришав пораката и не сакав да одговорам. Не одговарам на сите, јас сум фина девојка. Не сакав да му дадам никаква шанса. Ајде, ве молам, знам многу девојки на кои Роналдо им праќа пораки. И што да правам? Дали треба да се согласам? Нема шанси дечко, кај мене немаш шанси- рекла таа, а пренесува cdm.me.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova)


 

 

Слични објави

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Европската комисија донесе забрана – американската Букинг и шведската е-Травели не може да се спојат, ќе рипнат цените во хотелите

еспресо

(Видео) Српската пејачка Душица Грабовиќ се лизна додека снимаше спот, за малку ќе завршеше во болница

еспресо

Ветеринарите водат битка да ја спасат повредената и изгладнета лавица пронајдена близу Суботица

еспресо

(Видео) Ѕвездата на Гранд Славица Ангелова ја испеа својата прва песна „Руже и крв“

еспресо
Се вчитува....