18.8 C
Скопје
05:33 - 20 јули, 2024

Џони Деп планира да се венча со девојката со која се бакнуваше во Белград

Џони Деп неодамна престојуваше во соседството поради снимање филм. Тој беше фотографиран како се бакнува со девојка, која најпрво никој не можеше да ја идентификува.

Но, по кратко време медиумите открија дека се работи за руската танчерка Полина Глен. Тие беа видени заедно и минатата година во Москва, но немаше знаци дека се во сериозна врска.

Полина е околу 30 години помлада од актерот. Таа има околу 25 години, а со популарниот актер се запознала во Лос Анџелес минатата година.

Како што наведува „Дејли мејл“, Полина и Џони планираат да се венчаат, а наскоро тој ќе ги запознае и нејзините родители.

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....