21.8 C
Скопје
16:17 - 30 мај, 2024

(Фото) Ослабнал и ја скратил косата: Џони Деп се појави на премиера во Лондон

Џони Деп, кој долго време не е виден во јавноста, се појави на премиерата на филмот „Ѓана Дјубари“ (Jeanne DuBarry) во Лондон.

Како што забележаа локалните таблоиди, тој ја скратил косата, изгубил повеќе килограми и генерално изгледа подобро: порано, актерот, кој во јуни ќе наполни 61 година, беше забележан на снимање во Италија, по што фановите почнаа да зборуваат за неговиот запуштен изглед. Актерот моментално работи како режисер на новиот филм за уметникот Амедео Модиљани заедно со неговиот пријател Ал Пачино.

На премиерата актерот се појави во костум на Диор. Според упатените, животот на актерот навистина се променил од неодамна. „Тој живееше во Англија монтирајќи го Моди (новиот филм на актерот) и водеше почист начин на живот отколку што некогаш се случуваше во минатото“.

Тој го коментираше и неговото „враќање“ во филмската индустрија по скандалот со неговата поранешна сопруга Амбер Херд. „Не се вратив од никаде, зашто не заминав никаде“, рече тој.

 

Слични објави

Хорот на о.у. „Кочо Рацин“ со нова победа: „Во срцето на Италија се слушна македонската песна“

еспресо

Брутални коментари на сметка на Николина Пишек откако објави видео од куќата: Друг ти ја средува вилата која ја купивте со покојниот маж

Еспресо

(Фото) Први фотографии од Мелина Џиновиќ по разводот: Поминува на црвено светло, фрла ѓубре низ прозорецот…

Еспресо

Почина познатиот пејач на „Гранд“, ја загуби битката со тешката болест

Еспресо

(Фото) Сопругата на Амиџиќ шокираше со објавата: „Од мажот кој те изневерил…“

еспресо

Фута направи хаос на прашање за Карлеуша: „Илузорна супериорност, без можност да му се објасни на пациентот“

еспресо
Се вчитува....