20.8 C
Скопје
21:38 - 19 мај, 2024

(Фото) Брена позира на луксузна јахта вредна неколку милиони: Им пркоси на годините

Лепа Брена на Инстаграм објави фотографии од јахтата што ја купи со сопругот Боба Живојиновиќ. Брена позираше на предниот дел од јахтата, а погледот е фантастичен.

Изгледа дека Боб и Брена веќе ја планираат пролетната пловидба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Според српските медиуми јахтата е вредна неколку милиони евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa)

Глетката им се допадна на фановите на Брена, а коментари испратија и Милица Тодоровиќ, Нина Бадриќ, Ана Бекута, а некои следбеници на Инстаграм забележаа дека Брена им пркоси на годините.

„Брена национале, се помлада и поубава, кралица“ – гласат некои од коментарите.

 

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....