9.8 C
Скопје
02:29 - 15 април, 2024

Плејбој-зајачица зборува за Леонардо ди Каприо: „Тој е стар и чуден, со чудни преференци во кревет“

Моделот на Плејбој, Хајке Конингс, зборува за средбата со Леонардо ди Каприо во ноќен клуб. Ова го пренесува Дејли меил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♥ HIEKE ♥ (@hieke_konings)

„Тоа беше средба во таен клуб во Лос Анџелес, каде што можете да влезете само со покана. Го видов како седи во црн дуксер и со капа, и остваривме контакт со очите“, изјавила манекенката.

Таа, исто така, го нарече актерот премногу „стар и чуден“ и одбила да оди во неговиот дом бидејќи слушнала од пријателите за неговите „чудни преференци во кревет“.

Леонардо ди Каприо моментално е во врска со моделот Виторија Черети. Гласините за нивната романса се појавија во мај 2023 година. Тогаш познатите личности биле забележани додека се шетале во Кан. На почетокот на септември, актерот и моделот беа снимени како се бакнуваат во ноќен клуб на Ибица. Во јануари, љубовниците беа забележани на уште еден романтичен состанок, поточно беа уловени од фотографите додека го напуштале популарниот ресторан Нобу.

Во август 2022 година, Леонардо ди Каприо раскина со манекенката Камила Мороне. Љубовниците се забавуваа околу пет години, но не објавуваа заеднички фотографии на социјалните мрежи и не позираа заедно на социјални настани.

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....