11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

Ознака : теа

Ви препорачуваме на СП Дестинации и Дегустации Женски печат Слајдер

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva
Започнавме убава соработка со една врвна готвачка која секое јадење го претвара во магија од вкусови – Теодора Георгиевска. Оваа извонредна мајсторка и една од...
Ви препорачуваме на СП Дестинации и Дегустации Слајдер

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Стоплете се со превкусна рибја чорба

Ј.К.Д
Започнавме убава соработка со една врвна готвачка која секое јадење го претвара во магија од вкусови – Теодора Георгиевска. Оваа извонредна мајсторка и една од...
Ви препорачуваме на СП Еспресо Женски печат Слајдер

(ВИДЕО) ЗВУЧАТ ФЕНОМЕНАЛНО: Теа и Дупер со заедничка песна – „Не ми даваш сон“

Ј.К.Д
Нивната заедничка песна „Не ми даваш сон“ која ја објавија пред само неколу дена, наиде на доста позитивни реакции и коментари од страна на публиката....