12.8 C
Скопје
08:12 - 15 април, 2024

Ознака : ванда

СветСлајдерСцена

Најскандалозниот пар од светот на фудбалот се разведува: „Подготвени сме да се убиеме за милиони“

Еспресо
Ванда и нејзината адвокатка работат на процес на развод. Поранешната сопруга на Икарди сака околу 100 милиони долари, вклучувајќи недвижен имот и луксузни уметнички дела,...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ванда Нара и Мауро Икарди се повторно заедно: еве ги на Малдиви, повљубени од кога било

Еспресо
Разделбата во септември изгледаше дека е дефинитивна, но денес работите повторно се сменија. Шоу девојката и фудбалерот делуваат посреќни од било кога. Дали (конечно) ќе...
СветСцена

Ванда Икарди ја овековечи посетата на Париз со гола фотка под Ајфеловата кула (ФОТО)

Еспресо
Контроверзната Ванда Икарди (33) уште еднаш ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи. Нејзиниот сопруг Мауро Икарди од летото е на позајмица од Интер во...