9.8 C
Скопје
01:40 - 15 април, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ во шок на денешната Утринска: На гостинот му се слошило

Водителката Јована Јеремиќ доживеа шок во утринската програма.

Атрактивната водителка Јована Јеремиќ во утринската програма на телевизија Пинк ја обработуваше темата за безбедноста на светските државници и моќници.

Јована има традиција својот стајлинг да го усогласува со темата што ја обработува во емисијата. Така утрово таа се одлучи за стајлинг во стилот на Џејмс Бонд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Меѓутоа, во емисијата се случи нешто што никој не го очекуваше. На еден гостин му се слошило, па со кашлање ѝ сигнализирал на Јована дека мора да го напушти студиото. Јована веднаш реагирала:

– Помрднете се, нека излезе човекот! Полека, рече таа.

Инаку, Јована неодамна се пофали со скапиот подарок што го добила за Денот на жената од нејзиниот сакан партнер Драган Станковиќ. Таа неколку пати истакна дека не сака цвеќе, а Драган докажа дека има стил за подарување, подарувајќи ѝ нов мобилен телефон, а потоа ја однел на романтична вечера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

 

Слични објави

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо

(Видео) Карлеуша го крена на нозе Белград: Излезе да се забавува во тантела и гаќички со накит од 28.000 евра

Еспресо

(Фото) Без шминка, со несредена коса и пижами: Еве како изгледа Емина Јаховиќ додека прави доручек

Еспресо
Се вчитува....