24.8 C
Скопје
15:51 - 28 мај, 2024

Ознака : соседи

СветСлајдерСцена

Кои се славните соседи на Шакира во Мајами: Поранешната свекрва ја замени со ѕвезди од А листата

Еспресо
Шакира веќе се прости од Барселона по раскинувањето со Жерар Пике. Познатата пејачка се пресели во САД, а за свое живеалиште го одбра Мајами. Конечно,...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо
Изненадување на соседите за одговорниот за нападот на индискиот писател: „Во шок сме“. 24-годишен жител на Њу Џерси е одговорен за прободувањето на Салман Ружди....
UncategorizedСветСлајдерСцена

КОЛКУ ЧИНИ ДА СТЕ СОСЕДИ НА ХАРИ И МЕГАН: Возможно е, само пресолено е…

Еспресо
Можно е да бидете сосед на кралската двојка, цената, сепак, е преголема. Ве запознаваме подобро со калифорниската „Палата Версај“. Кој не сонувал барем еднаш да...
Ви препорачуваме на СПЖивотни ПриказниСлајдер

ИСКРЕНО СО ИРЕНА НИКОЛОВСКА РИСТАНОВСКА: Голготата трае со години, соседите ни се закануваат по живот зашто моето дете има аутизам!

Кате Божиновска
– Трауми кои ќе ги паметам додека да заминам на оној свет: Соседите ни се закануваат дека ќе не убијат, зашто моето дете има аутизам!...
ЕспресоЖенски печатНарод гледаСветСекојдневие

Наместо полиција, на соседите повикајте им гулаби!

Мими Стојановска
Секој од нас, барем еднаш во животот, се соочил со непослушни комшии кои одбиваат да престанат со галамата, сеедно дали во вид на музика, расправии,...
БалканСлајдерСцена

Северина се најде во скандал, фрлала со живи јајца кон соседите: Пејачката пријавена во полиција!

ЕСПРЕСО
Сосед од Загреб ја пријавил пејачката Северина во полиција, бидејќи наводно фрлала со јајца кон него, пренесуваат хрватските медиуми. Како што пренесува порталот 24сата.хр, соседот...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Познат македонски пејач се пошегува на Фејсбук поради земјотресот: Соседите мислеа дека сум повторно јас!

Васко Спасоски
Познатиот пејач или како што повеќето го нарекуаат „Кралот“ на ноќните забави, Драган Темелков – Џони денеска го привлече вниманието со неговиот статус на социјалната...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Чолиќ има соседи за мерак: Погледнете што мислат тие за него и зошто никогаш не го сликаат!

Васко Спасоски
Здравко Чолиќ живее во елитна населба во мирниот дел на Кошутњак, во Белград, со сопругата Александра и со ќерките Уна и Лара. Вилата на Чола...