Северина се најде во скандал, фрлала со живи јајца кон соседите: Пејачката пријавена во полиција!

Сосед од Загреб ја пријавил пејачката Северина во полиција, бидејќи наводно фрлала со јајца кон него, пренесуваат хрватските медиуми.

Како што пренесува порталот 24сата.хр, соседот на Северина рекол дека свежи јајца „му се цеделе низ маицата и панталоните“, а тој случајот го пријавил во полиција.

Фото: Инстаграм

Северина дала изјава во полиција, а како што е наведено понатаму, за време на интервенцијата пејачката изјавила дека „воопшто не знае за какви јајца зборува комшијата“ и дека за тоа време „ручала на маса со своето семејство“.

Сепак, нејзиниот сосед потврди дека и покрај овој случај тој и претходно имал проблем со пејачката.

„Некој ми ги извади брисачите од автомобилот. Се сомневам кој би можел да биде, но нема да кажам“, им се доверил на своите пријатели во една прилика истиот сосед, кој живее на Козјак, Загреб, на иста адреса каде што живее и пејачката.

Слични објави

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо

Цеца за свадбата на Вељко: Не знам ништо, вие повеќе знаете од мене! (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Igor

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Igor

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Igor

Остави Коментар