Ознака : Кејти Холмс

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Кејти Холмс ужива во „скромниот“ начин на живот, заедно со своето ново момче (ФОТО)

Васко Спасоски
Поранешната сопруга на Том Круз, актерката Кејти Холмс (41) и нејзиното ново момче, осум години помладиот готвач Емилио Витоло (33), биле фотографирани од папараците додека...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Милионерката прошета во валкана тренерка со која ретко некоја жена би одела и на пазар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка Кејти Холмс (41) е сликана на улиците во Њујорк во исфарбана тренерка и изгледа како воопшто да не се плаши од епидемијата на...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејти Холмс прозборе што преживувала по разводот од Том Круз

Еспресо
Кејти Холмс и Том Круз се разведоа во 2012 година, по пет години брак. Уште пред да се дознае дека се разведуваат, низ медиумите се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кејти Холмс на работ на банкрот: Ја продаде луксузната вила за да може да застане на нозе!

Еспресо
Поранешната девојка на Џејми Фокс и поранешната сопруга на Том Круз, 41-годишната актерка Кејти Холмс, според пишувањата на магазинот „NW“ западна во тешки финансиски проблеми....
Лајфстајл Сцена

Кејти Холмс ја откри тајната која сите сакаат да ја знаат!

Igor
Откако неодамна ја прекина 6-годишната врска со актерот Џејми Фокс, актерката Кејти Холмс изгледа подобро од било кога. Деновиве таа позирање во светликав сребрен фустан...
Сцена

Облечете го џемперчето од баба за да изгледате секси! Погледнете како да го направите тоа! (ФОТО)

Igor
Колку и да се топли и удобни, често ги нарекуваат „облека за баби“. Но, не мора да биде секогаш така… Оваа сезона џемперите се апсолутен...