26.8 C
Скопје
14:04 - 25 мај, 2024

Ознака : тренерка

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Милионерката прошета во валкана тренерка со која ретко некоја жена би одела и на пазар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка Кејти Холмс (41) е сликана на улиците во Њујорк во исфарбана тренерка и изгледа како воопшто да не се плаши од епидемијата на...