17.8 C
Скопје
11:04 - 6 јуни, 2023

Ознака : сури круз

Свет Слајдер Сцена

Ќерката на Том Круз станува сè попрепознатлива по модниот стил

Еспресо
Ќерката на Кејти Холмс и Том Круз е прекрасна млада дама со софистициран моден стил во чија гардероба се кријат трендовски модни парчиња. Сури Круз...
Свет Сцена

Том Круз никогаш не се борел за старателство над својата најмлада ќерка: Еве зошто актерот се откажа од Сури

М.Р.
Иако со години низ медиумите кружеа различни теории зошто Том толку брзо се откажа од старателството над девојчето, според „Ентертејмент тајмс“ вистинската причина за одлуката...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Сури Круз го прослави 16. роденден: Погледнете во каква убавица порасна ќерката на Том Круз што не ја видел со години

Еспресо
Сури Круз, ќерката на поранешната актерска двојка Кејти Холмс и Том Круз, го прослави својот 16-ти роденден. Многумина нема да веруваат дека малото, слатко девојче...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

СУРИ КРУЗ ПОРАСНА ВО НЕВЕРОЈАТНА УБАВИЦА: Погледнете како изгледа денес ќерката на Том Круз и Кејти Холмс

Еспресо
Беше 1996 година кога во Северна Каролина, поточно во Вилмингтон и Дарам, почна да се снима ТВ серија која за две години ќе се појави...