13.8 C
Скопје
00:14 - 30 мај, 2024

(Фото) Ќерката на Том Круз наполни 18 години: Од него ни трага ни глас, дури ни на роденденот на Сури

Сури Круз изгледа како „слика и прилика“ на нејзината мајка, актерката Кејти Холмс, од времето на почетокот на актерската кариера. Девојката која тукушто наплни 18 години се прошета на улиците на Њујорк. Сури го прослави роденденот без нејзиниот татко, актерот Том Круз, кој не ја видел долги години ќерка си, пишува Дејли Мејл.

Сури ги актуализираше трендови од 1990-тите, исто како што правеше нејзината мајка додека глумеше во популарната серија Досон Крик. Таа беше облечена во широки сини фармерки, широк бордо кардиган и дебела тексас јакна префрлена преку раката.

Во меѓувреме, Том Круз е зафатен со снимањето на продолжението на „Невозможна мисија“ во Велика Британија.

Сури е возрасна и „официјално“ способна да носи сопствени одлуки. Упатените велат дека таа сè уште одлучува што планира да прави во иднина, но решена е во една работа: „Том не постои за неа“.

 

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....