Tag : никол кидман

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Никол Кидман: „Не сакам моите деца да користат Инстаграм бидејќи и јас не го разбирам“

Васко Спасоски
Актерката Никол Кидман со нејзиниот сопруг Кит Урбан ги воспитува своите деца на традиционален начин. Таа сака нејзините ќерки, 12-годишната Сандеј и тригодини помладата Фејт...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Никол Кидман: Никогаш не реков „Не“ за секс-сцени! (ФОТО)

Васко Спасоски
Никол Кидман (53) има актерска кариера која трае со децении, во најразлични жанрови толкуваше секакви улоги. Некои од улогите на ѕвездата вклучуваа и голотија како...
Инспирација и совети

Ева Лонгорија го привлече целото внимание на црвениот тепих со своето длабоко деколте! (ФОТО)

Еспресо
Публиката беше изненадена од изборот на тоалетата, која е доста смела и бара самоувереност. Викендов во Лос Анџелес на доделувањето на „Producers Guild“ наградите прошетаа...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Никол Кидман заплакала на црвениот килим кога ја дознала оваа страшна вест! (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Никол Кидман (52) синоќа во Беверли Хилс присуствуваше на свеченоста по повод претстојниот „Златен глобус“, а на црвениот килим се појави со солзи во...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

И Никол Кидман не е тоа што беше: Отечена, затегната и пластична – ја нарекуваат Џокер (ФОТО)

Васко Спасоски
Никол Кидман неодамна се појави на меѓународно доделување награди на Сицилија, каде што беше една од добитничките, но она со што ги шокира сите беше нејзиниот...
Свет Сцена

Никол Кидман сподели фотографија со 11-годишната ќерка (ФОТО)

Igor
Австралиската актерка на својот инстаграм-профил сподели фотографија со нејзината 11-годишна ќерка Сандеј Роуз, во нивниот семеен дом во Нашвил, Тенеси. Во опис на фотографијата напиша:...
Лајфстајл Сцена

Никол Кидман и Кит Урбан споделуваат нежности кај стигнат (ФОТО)

Igor
Никол Кидман и нејзиниот сопруг Кит Урбан се познати по јавното покажување на нивната љубов на настаните што ги посетуваат. На доделување на ЦМА наградите...
Лајфстајл Сцена

Никол Кидман и нејзината двојничка: Сличноста е неверојатна! (ФОТО)

Igor
Никол Кидман во една прилика, на друштвен настан, се појави заедно со својата внука, која го привлече вниманието на јавноста. Многумина забележија сличност помеѓу двете...
Лајфстајл Сцена

НИКАДЕ БЕЗ МАЧКИТЕ: Оскаровката има посебна врска со своите миленичиња

Igor
Оскаровката Никол Кидман, покрај своите улоги, позната е и по нејзината љубов и поврзаност со двете мачки, Џинџер и Сноу. Во едно интервју таа изјавила...
Лајфстајл Сцена

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Igor
Конор, посвоениот син од бракот на Никол Кидман и Том Круз наскоро ќе се венча со својата избраничка Силвија. Сите подготовки околу свадбата се на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian