8.8 C
Скопје
03:51 - 28 февруари, 2024

Ознака : богаташи

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСцена

Тори Спелинг не е сама: Ова се славни деца на богаташи кои преку ноќ го „изедоа“ богатството

Еспресо
Деновиве се пишува за ѕвездата на Тв серијата од 90-те години „Беверли Хилс“, Тори Спелинг, која беше „уловена“ како со петте деца излегува од мотел....
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Руските богаташи му вртат грб на Путин, 15.000 милионери може да ја напуштат Русија до крајот на 2022, еве каде се селат

Еспресо
До крајот на 2022 година, 15.000 милионери би можеле да ја напуштат Русија, 9.500 повеќе отколку во 2019 година, додека во Украина тие би можеле...