Ѕвездата од „Беверли Хилс“ ги покажа силиконите, но сите се чудат на нивниот изглед (ФОТО)

Актерката Тори Спелинг (46) моментално ужива на семејниот одмор недалеку од својот дом во Лос Анџелес, а фотографиите кои се појавија низ американските медиуми ги изненадија нејзините фанови.

Додека нејзиниот сопруг чуваше деца, Тори прошетала покрај базенот, а нејзиниот аутфит беше повеќе од привлечен. Имено, познато е дека оваа русокоса сака мода и дека секогаш облекува необични работи. Таа во една прилика изјавила дека е пресреќна што се вратила модата од деведесетите.

Фото: Профимедиа

– Драго ми е што се врати мода 1990-те. Тоа ми е некако најдрагиот период, бидејќи бевме премногу слободни во боите и облиците. Се беше некако необично и супер – рекла Дона, која инаку премногу троши, но не сакала да ги плати долговите кои ги насобрала на кредитните картички.

Фото: Профимедиа

Она што на многумина им е чудно на овие фотографии, се обликот на силикони на Спелинг. Тие според многумина изгледаат неприродно и „евтино“.

Слични објави

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Рита Ора ужива во изолацијата на село и тоа без градник! (ФОТО)

Еспресо

Нивес Целзиус објави фотографија од птичја перспектива, машките фанови се презадоволни! (ФОТО)

Еспресо

Во светот можеби не е, но за нас е бизарна храна: Змии, желки, пајаци, лилјаци…

Еспресо

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо

Кинеските бербери на креативен начин успеваат да ја завршат работата и притоа да се заштитат! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

шест − оне =

Слични објави

Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Igor

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Еспресо

Скопјанецот Андреј ќе патува за Перу да ја претставува нашата земја на избор за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски

Заборавете ја Памела Андерсон како русокоса: Таа ја промени бојата на косата и доби пофалби (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 3 јуни 2019, среда

Igor

Ал Пачино доживеа незгода: Се засопна и падна на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо