25.8 C
Скопје
18:34 - 25 јуни, 2024

Ознака : Џенан Лончаревиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Саботажа: Џенан Лончаревиќ се сомнева дека жена му намерно го одовлекува разводот со врски

Еспресо
Џенан Лончаревиќ се сомнева дека неговата сопруга Самира Лончаревиќ го одложува разводот. Со оглед на тоа што законската партнерка на пејачот се уште е вработена...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Во екот на разводот, каква трансформација на сопругата на Џенан Лончаревиќ! Самира предизвика хаос на Фејсбук

Еспресо
Сопругата на пејачот Џенан Лончаревиќ, Самира Лончаревиќ, потврди дека се разведува од пејачот, по 25 години брак. Како што наведува, до разводот дошло на негова...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Шокантни тврдења за двојниот живот на Џенан Лончаревиќ: Сосетка вели дека пејачот има дете со љубовницата

Еспресо
Српскиот пејач Џенан Лончаревиќ се разведува по 25 години брак од сопругата Самира со која има две деца. Откако во медиумите се појави веста за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо
Пејачот Џенан Лончаревиќ по 25 години поднесе барање за развод од сопругата Самира. Тој ја поднел тужбата на нејзиниот роденден, а Џенан за 18 години...
БалканСлајдерСцена

Џенан Лончаревиќ го покори и Сараево: Преполната „Скендерија“ со пејачот пееше три часа во еден глас

Еспресо
Џенан Лончаревиќ викендов одржа целовечерен солистички концерт за паметење во  сараевска „Скендерија“, а по спектаклот изјави дека тоа е еден од најдобрите концерти што ги...
БалканСлајдерСцена

Џенан Лончаревиќ преживеал сообраќајна несреќа: Се превртел џипот што го управувал пејачот

М.П
Мерцедес со белградски регистерски таблички, управуван од Џенан Лончаревиќ (48), на 2 март околу 14 часот се превртел на автопатот Подгорица-Матешево. Возилото го управувал познатиот...
Наши ФациСцена

Џенан Лончаревиќ воодушевен од нашата Мими Јовановска: Таа има сè што треба да има една пејачка (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот српски пејач Џенан Лончаревиќ ја испофали нашата млада пејачка Мими Јовановска која се натпреварува во едно од најпопуларните музички шоуа во регионот „Ѕвездите на...