Борко Ристовски покани само двајца на неговиот роденден и напиша многу интересна порака (ФОТО)

Министерот за одбрана – Борко Ристовски денеска го прослави својот 37 роденден и тоа во кругот на неговото најблиско семејство.

Ракометниот голман на својот профил на Инстаграм објави фотографија од роденденската прослава на која присуствуваа неговата сопруга Николина и нивното синче Душан.

Ристовски под објавената фотографија напишал и доста интересен коментар, кој гласи вака:

– 37 години, но се чуствувам како да имам 23.

 

View this post on Instagram

 

37 old but i feel like 23 #birthdayboy #37yearsold #youngsoul #myfamily

A post shared by Borko12Ristovski (@borko12ristovski) on

Слични објави

Ѓорѓе Давид ги раскажа сите детали за борбата со коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Џен Селтер е дама која мотивира милиони луѓе ширум светот!

Еспресо

Вереникот објави провокативна фотка од Џеј Ло: Брутално добро тело на кое му завидуваат и помладите (ФОТО)

Igor

Деца заглавени во тела на возрасни, Чевли на брегот на Дунав… Приказните што се кријат зад овие скулптури ќе ви го скршат срцето (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Жешка Јелена! Сите провокативни фотки на водителката Спенџарска (ФОТО)

Igor

Само ЕДЕН ТРИК ве дели од природен изглед кога носите пудра

Igor

Остави Коментар

18 − 7 =

Слични објави

Видео хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

Нетфликс: Хенри Кавил го отелотвори „Вештерот“

Слободен печат

И двајцата прозбореа за разводот! Кристина: „Бев во депресија“! Даниел: „Овој период не е лесен“!

Igor

ИЗГЛЕДАШ ПОМЛАДО ОД НЕА: Ким доби брутални коментари на фотографија од Норт

Igor

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Еспресо

Викторија Бекам заведува на насловната на „Вог“: Голо рамо, подигнат фустан… (ФОТО)

Еспресо