26.8 C
Скопје
09:19 - 13 јуни, 2024

Ознака : јелена томашевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ имаат повод за славење: Актерот не крие колку е горд

Еспресо
Актерот Иван Босиљчиќ и неговата сопруга, пејачката Јелена Томашевиќ денеска имаат голема причина за славење. Имено, на нивната ќерка Нина ѝ е роденден, таа наполни...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Те сакам до ѕвездите!“ Славење во домот на Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ

Еспресо
Српскиот актер Иван Босиљчиќ денеска слави роденден, а сопругата Јелена Томашевиќ му го честиташе со емотивна објава прекрасниот ден. Имено, Јелена сподели заедничка фотографија со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Каква домаќинка: Јелена Томашевиќ ја покажа славската погача за Свети Никола

Еспресо
Во овој период се слави еден од најголемите православни празници Свети Никола, домашна слава на Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ, кои се потрудија да ги...
БалканСлајдерСцена

Јелена Томашевиќ скршена од болка: Не можам да верувам дека ова е реалност

Еспресо
Српската пејачка Јелена Томашевиќ остана без својот татко. Таа на социјалните мрежи се огласи со потресна порака: „Добар и убав мој тато! Веќе неколку дена...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Томашевиќ проговори за наследничката: „Ќерка ми ми ги краде штиклите и облеката“

Еспресо
Пејачката Јелена Томашевиќ откри дека не ги следи трендовите и дека не сака да троши пари на прескапи работи, а потоа зборуваше за ќерка си...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ФОТО) Јелена Томашевиќ ужива со сопругот на Санторини: Позира во прекрасни модни комбинации

Еспресо
Српската пејачка Јелена Томашевиќ и нејзиниот сопруг Иван Босиљчиќ годинава ќе прослават 11 години брак, а иако се заедно повеќе од една деценија, не престануваат...
БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ФОТО) ОВА Е БРАТОТ НА ЈЕЛЕНА ТОМАШЕВИЌ: Пејачката му го честиташе 40- тиот роденден со емотивна фотографија!

М.Р.
Пејачката Јелена Томашевиќ е позната по својата кариера без скандали и мирен и идиличен семеен живот, со сопругот Иван Босиљчиќ и ќерката Нина.   View...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Иван Босиљчиќ откри што му пречи во бракот со Јелена Томашевиќ!

Васко Спасоски
Пејачката Јелена Томашевиќ и актерот Иван Босиљќиќ го обоија својот брак со почит и разбирање. Тие секогаш се насмеани и расположени, и никогаш не трчале по популарност по секоја...
ЛајфстајлСцена

Го наследила талентот од татко ѝ: МИНА ЈОКСИМОВИЌ го покажа талентот, ќе се наежите кога ќе ја слушнете (ВИДЕО)

Igor
Мина Јоксимовиќ го покажа својот талент, кој најверојатно го наследила од татко ѝ. Нејзиниот чичко Саша на својот инстаграм-профил објави снимка од Мина која пее...