Ознака : романтично патување

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

„Падна“ и романтичен бакнеж: Лука Јовиќ и Софија Милошевиќ уживаат во Рим! (ФОТО)

Васко Спасоски
Манекенката Софија Милошевиќ и фудбалерот на „Реал Мадрид“ и репрезентацијата на Србија, Лука Јовиќ не ја кријат врската, па од романтичното патување во Италија објавија...