15.8 C
Скопје
07:20 - 22 мај, 2024

Ознака : телохранител

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Кој е мистериозниот телохранител на Цеца и Александра Пријовиќ: „Фабио си ја знае работата…“

Еспресо
Телохранителот на Цеца Ражнатовиќ моментално ја чува најбараната регионална ѕвезда – Александра Пријовиќ. Во прашање е маж чиј прекар е Фабио, а со години ги...
СветСлајдерСцена

(Фото) Нов фраер на социјалните мрежи е телохранителот на Бијонсе: Преку ноќ стана маж на соништата на милиони девојки

Еспресо
Благодарение на виралното видео, бројот на претплатници на страницата на телохранителот на Бијонсе на Инстаграм се зголеми четири пати. Новиот маж на соништата на милиони...
СветСлајдерСцена

Телохранителот на Меган Маркл и Хари осуден за давење на сопругата

Еспресо
Телохранителот на војводите од Сасекс, бил поранешен полицаец, а сега е осуден за задавување на сопругата, пишува дејли меил. Пере Даобри бил фотографиран често покрај...
СветСлајдерСцена

Тој беше единствениот кој ја преживеа страшната несреќа во која загина принцезата Дијана, последиците сè уште се видливи на неговото лице 25 години подоцна

Еспресо
Телохранителот на принцезата Дијана, Тревор Рис-Џонс е фотографиран во јавноста, а познато е и што прави денес.   View this post on Instagram   A...
UncategorizedСветСлајдерСцена

Поради нејзините кучиња беше застрелан, а сега таа го остави на цедило

Мими Стојановска
Во февруари оваа година, Рајан Фишер, шетачот на кучиња на Лејди Гага, беше на дневна прошетка со трите француски булдози на пејачката кога беа нападнати...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Телохранителот ја обвини Крис Џенер за сексуално вознемирување

Васко Спасоски
Поранешниот телохранител на Крис Џенер, Марк Маквилијамс, ја обвини за сексуално вознемирување, додека од друга страна таа тврди дека сето тоа е лага. Во тужбата...
Ви Препорачуваме

Францускиот РИКИ МАРТИН – Макрон има ЗГОДЕН телохранител по кој се ВРТАТ СИТЕ! (ФОТО)

Igor
Станува збор за згоден дечко кој е познат по тоа што во вистинска смисла ја засени средбата меѓу Емануел Макрон и Доналд Трамп во април...