Tag : вистинското

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Еспресо
Афлек и Џеј Ло во врска беа две години… Бен Афлек и Џенифер Лопез ја раскинаа врската во 2004 година, кога ја прекинаа својата две...
Лајфстајл Сцена

Полусестрата на Меган Маркл ГО РАЗОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА ВОЈВОТКАТА: Во јавноста глуми жртва, приватно НЕ ПРАШУВА ЗА БОЛНИОТ ТАТКО (ВИДЕО)

Igor
Саманта Маркл својата отуѓена полусестра Меган Маркл, која се омажи за принцот Хари, ја осуди откако војвотката се пожали дека луѓето ретко прашуваат дали и...