Ознака : пирс

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Пирс Броснан заблеска во елегантно одело, а неговата необична брада веднаш „им падна во очи“ на сите (ФОТО)

Еспресо
Што велите за имиџот на поранешниот Џејмс Бонд? Славниот актер Пирс Броснан (66) блеска и во седмата деценија од животот. Поранешниот Џејмс Бонд се појави...
Лајфстајл Сцена

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Igor
Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22...