Ознака : изненадите

Гастро марифети

Ќе се ИЗНЕНАДИТЕ што би се случило кога СИТЕ БИ ПРЕСТАНАЛЕ ДА ЈАДАТ МЕСО (ВИДЕО)

Igor
Дури и ако не сте загрижен вегетаријанец или веган, веројатно сте свесни дека месната индустрија е далеку од нешто што би можеле да го сметаме...
Лајфстајл Сцена

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Igor
Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22...