17.8 C
Скопје
23:22 - 19 мај, 2024

Ознака : манекен

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Седум стајлинзи, жешки пози и секси манекен од Италија: Анастасија Ражнатовиќ објави нов видеоспот!

Васко Спасоски
„Те сакам“ се вика најновата песна на познатата пејачка Анастасија Ражнатовиќ. Музиката и аранжманот и за оваа  песна беше задолжен нашиот Дарко Димитров, додека пак...
ЛајфстајлСцена

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Igor
Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22...
ЛајфстајлСцена

200 ЖЕНИ ВЕРУВАЛЕ ДЕКА СЕ ВО ВРСКА СО НЕГО: Познат Хрват жртва на кражба на идентитет

Igor
Хрватскиот модел Дејан Пелиќ се најде во центарот на вниманието откако сфатил дека е жртва на кражба на идентитетот. Со неговото име и фотографии бил...
ЛајфстајлСцена

ПУБЛИКАТА МИСЛЕЛА СЕ СОПНАЛ: Манекен почина на модна писта (ВИДЕО)

Igor
На модел кој учествуваше на ревија од модната недела во Сао Паоло одеднаш му се слоши, по што падна и почина на модната писта, пренесуваат...