16.8 C
Скопје
05:15 - 20 мај, 2024

Ознака : ликови

ЛајфстајлСцена

Како изгледа синот на Пирс Броснан – Ќе се изненадите! (ФОТО)

Igor
Пирс Броснан, еден од омилените Бонд ликови, на премиерата на новиот филм на Тарантино „Once Upon A Time in Hollywood“ го понесе и својот 22...