Ознака : ученичка

Лајфстајл Сцена

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor
Во текот на посетата на Јапонија принцот Хари меѓу останатото се дружеше и со група ученици. Додека позираа за заедничка фотографија, една девојка му дофрли...