Ознака : јадеше

Ви Препорачуваме Свет Сцена

„Ми јадеше од рацете…“ Непријатни детали од врската на Вуди Ален и посвоената ќерка на неговата поранешна љубов

Еспресо
Холивудскиот режисер и актер Вуди Ален (84) проговори за контроверзната љубовна врска со посвоената ќерка на својата поранешна љубов, Сун Ји Превин (49) во новите...