Ознака : карпата

Свет Слајдер Сцена

Ќе останете запрепастени кога ќе видите колку пари зема „Карпата“ за една објава на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски
Холивудската ѕвезда Двејн Џонсон – „Карпата“ е најскапо платениот Инстаграм „инфлуенсер“, според податоците на британската компанија за маркетинг на социјалните мрежи – Хопер ејч-кју. За...
Лајфстајл Сцена

Кевин Харт копија на The Rock! (ФОТО)

Igor
Познатиот актер и стенд-ап комичар Кевин Харт, за празникот „Ноќта на вештерките“ дефинитивно ги насмеа сите кога се појави како својот познат верен пријател, Карпата...
Лајфстајл Сцена

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Igor
Бидејќи актерот Двејн Џонсон е познат по својата добродушност и симпатичност, неговите фанови не се изненадија премногу кога на социјалните мрежи се појави оваа снимка...