Ознака : израдува

Лајфстајл Сцена

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Igor
Бидејќи актерот Двејн Џонсон е познат по својата добродушност и симпатичност, неговите фанови не се изненадија премногу кога на социјалните мрежи се појави оваа снимка...
Лајфстајл Сцена

Сопругот ја израдува КАРЛЕУША со ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК (ФОТО)

Igor
Пред неколку дена Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина, отпатува во Кина за да го посети сопругот Душко Тошиќ. Нејзиниот сопруг е во...