Сопругот ја израдува КАРЛЕУША со ЛУКСУЗЕН ПОДАРОК (ФОТО)

Пред неколку дена Јелена Карлеуша заедно со ќерките Ника и Атина, отпатува во Кина за да го посети сопругот Душко Тошиќ.

Нејзиниот сопруг е во Кина поради деловен аранжман. Душко на сопругата и купи луксузен автомобил, а станува збор за Tesla X чија вредност изнесува 140 илјади евра.

– Душко се реши да го израдува семејството со автомобилот Tesla X чија вредност изнесува 140.000 евра. Сите заедно го посетија салонот за автомобили и најмногу им се допадна токму тој модел.

Атина и Ника се воодушевија од автомобилот со врати кои се отвараат нагоре, а Јелена избра тој модел да биде во бела боја, пренесува изворот.

View this post on Instagram

The beautiful tesla falcon wing doors!

A post shared by Tesla Model X (@tesla_model_x) on

View this post on Instagram

Shopping with my girls?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

https://www.instagram.com/p/BsWSlaBhwlZ/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Манекенката Бојана Нушкова позира без парче облека и во време на коронавирус!

Васко Спасоски

Селма Блер покажува знаци на подобрување во борбата со мултиплекс склерозата (ФОТО)

Igor

Хари и Меган за 14 милиони евра ја купиле куќата на Мел Гибсон? (ВИДЕО)

Еспресо

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо

Елтон Џон потврди: Мајкл Џексон беше психички болна личност! Тешко беше да се дружиш со него!

Igor

Тамара Тодевска пееше во најпознатиот геј-клуб во Лондон и го развиори македонското знаме (ВИЕДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар