Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Бидејќи актерот Двејн Џонсон е познат по својата добродушност и симпатичност, неговите фанови не се изненадија премногу кога на социјалните мрежи се појави оваа снимка со она што тој го направи за својата најстара обожавателка.

Но, се изненади Мери Гровер кога нејзиниот омилен актер ја повика и и го честиташе роденденот со видео повик.

– Многу сум почестен што сте мој фан. Ви испраќам љубов и ви го честитам стотиот роденден. Многу сум среќен што сте се родиле. Сега можете да ја изедете тортата, да се напиете и да се забавувате – и порача популарниот The Rock откако и ја испеа песната и и испрати бакнежи.

Слични објави

ФОТО: Познатата Селма Хајек и во шестата деценија позира во бикини!

Васко Спасоски

ПАДНА ОДЛУКА: МТВ го избра нашиот евровизиски преставник (ФОТО)

Еспресо

ПРОНАЈДЕНА ДРОГА ВО КОЛАТА НА РАСТА: Еве колкава казна треба да плати

Igor

Инстаграм ја цензурираше Јелена Ѓоковиќ: „Шири лажни вести“ за коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Бредли Купер ја учи ќерката да вози тротинет и со еден потег ги разнежни сите (ФОТО)

Еспресо

(ФОТО) Каролина Гочева не била никогаш послаба од ова сега!

Васко Спасоски

Остави Коментар