Ознака : кевин харт

Лајфстајл Сцена

Кевин Харт копија на The Rock! (ФОТО)

Igor
Познатиот актер и стенд-ап комичар Кевин Харт, за празникот „Ноќта на вештерките“ дефинитивно ги насмеа сите кога се појави како својот познат верен пријател, Карпата...
Лајфстајл Сцена

„Уловен“ Хамилтон со секси блогерка! (ФОТО)

Igor
Освен обврските во Формула 1 шампионатот, Хамилтон очигледно повторно му тргна и на приватен план… Парот се сретна на роденденот на познатиот актер Кевин Харт...