„Уловен“ Хамилтон со секси блогерка! (ФОТО)

Освен обврските во Формула 1 шампионатот, Хамилтон очигледно повторно му тргна и на приватен план…

Парот се сретна на роденденот на познатиот актер Кевин Харт во Лос Анџелес, каде што се запознаа и разговараа.

А после заедно си заминаа со нејзиниот џип „Ренџ Ровер“, иако Ф1 шампионот дојде со својот Ферари вреден 2,6 милиони евра.

Фото: Profimedia

Непосредно пред да си заминат, Британецот испадна „џентлмен“ наполнувајќи и го резервоарот со гориво.

Захра Елис е блогерка која има милион фанови на Инстаграм, а минатата година ја поврзуваа со атлетичарот кој е светски рекордер на 100 и 200 метри, Усеин Болт.

Таа е првата жена со која е виден Хамилтон после разделбата со Никол Шерзингер во 2015 година, иако се поврзуваше со многу девојки како Рита Ора, Кендал Џенер, Вини Харлоу, Барбара Палвин, Ники Минаж.

Фото: Profimedia

Слични објави

НЕМА ДЕЛ ОД ТРИЦЕПСОТ, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ НАМЕСТО КОСКИ: Деа откри детали од закрепнувањето

Igor

Познатиот актер се зарази од опасна бактерија и заврши во болница!

Слободен Печат

Зафир Хаџиманов: Светот на уметноста е пеколно суров и бара жртвување!

Александра Велинова

Ќерката на Шабан Шаулиќ откри кои реченици ги изговарала мајка и Гоца кога дознала за трагедијата (ВИДЕО)

Igor

ЕГО ДО ВРВ: Доблестите на овие 3 хороскопски знаци лесно стануваат нивни маани

Igor

Цел свет се бори со коронавирус, а Хари Мата Хари со лекови за потенција: Завршил во болница поради вијагра?

Еспресо

Остави Коментар

пет × пет =

Слични објави

Тијана Дапчевиќ најави петта сезона на „Преспав“: Оваа серија е најубавото што и се случило на Македонија во последните 15 години

Еспресо

Продукти во кои се додаваат вештачки бои

Igor

Пинк ќе паузира од музиката (ФОТО)

Igor

Познатиот актер пропуштил шанса за улога во „Once upon a time in Hollywood“: Беше катастрофално, бев многу лош!

Еспресо

Кајли Џенер со совети за справување со изолацијата: Мојата бременост ме подготви за ова

Еспресо

Шварценегер со 28 години помлада девојка лудуваше на Октоберфест (ФОТО)

Igor