16.8 C
Скопје
15:09 - 27 февруари, 2024

Ознака : бексинсејл

Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо
Фановите се воодушевија од изгледот на 46-годишната Кејт Бекинсејл во костим за капење. Прекрасната британска актерка на Инстаграм објави фотографија на која позира во дводелен...