25.8 C
Скопје
13:45 - 25 мај, 2024

Ознака : лоти

ЛајфстајлСцена

Помалата сестра на Кејт Мос во ПРОЅИРЕН ФУСТАН го украде целото внимание! (ФОТО)

Igor
Лоти Мос, манекенката и помала сестра на Кејт Мос, за појавувањето на лондонската Недела на модата избра драматичен фустан за кој уште долго ќе се...