Tag : прекрасниот

Свет Сцена

Вакво нешто одамна не сте виделе: Прекрасниот имот на Шон Конери во Ница целосно ќе ве хипнотизира! (ФОТО)

Еспресо
Ѕирнете во оваа вила од соништата… Поранешниот дом на Шон Конери во Ница е на продажба по цена од 30 милиони евра. Станува збор за...
Сцена

Меланија без грешка! Прекрасниот фустан и широката насмевка ги воодушевија присутните! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка овој пат во малку полежерно издание… Иако секогаш елегантна од глава до пети, во скапоцени материјали и дизајни со потпис, Првата...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian