Ознака : турски актер

Лајфстајл Сцена

БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Igor
Мината недела познатата пејачка, Биг Мама беше постојано дел од жолтиот печат за нејзината врска со турскиот актер Серхат Казнарпинар, познат по улогата на „Џихан“...