11.8 C
Скопје
23:26 - 29 февруари, 2024

Ознака : биг мама

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ФОТО) ЕЛЕНА РИСТЕСКА НАГРАДЕНА ВО ТУРЦИЈА: Заедно со Ханка Палдум и Биг Мама прогласени за најдобри претставници на својата земја во светот

Еспресо
Македонската популарна пејачка Елена Ристеска на социјалните мрежи сподели фотографии од фестивал во Истанбул, Турција, под името „Best of Rumeli“. Елена ја доби наградата „Најдобар...
ЛајфстајлСцена

БИГ МАМА во прегратка на познат ТУРСКИ АКТЕР (ФОТО)

Igor
Мината недела познатата пејачка, Биг Мама беше постојано дел од жолтиот печат за нејзината врска со турскиот актер Серхат Казнарпинар, познат по улогата на „Џихан“...
ЛајфстајлСцена

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor
Пејачката од Македонија Биг Мама е позната по нејзиниот позитивен карактер, но и многу сакана личност каде и да се појави. Врз основа на една...
ЛајфстајлСцена

Ја памтите БИГ МАМА, толку многу ослабна што нејзиното тело изгледа перфектно (ФОТО)

Igor
Биг Мама е една од најпосакуваните пејачки и ТВ презентерки во Македонија. Тоа што ја стави нејзе во центарот на вниманието на медиумите и јавноста...