Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Пејачката од Македонија Биг Мама е позната по нејзиниот позитивен карактер, но и многу сакана личност каде и да се појави.

Врз основа на една фотографија која ја пренесуваат медиумите, таа изгледа дека има блиско пријателство и со Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, Серјожа Марков.

Како што пренесува Лајми.нет, Биг Мама ја објавила фотографија во Инстаграм и во неа се појавува со сопругот на Аделина. Покрај фотографијата Биг Мама не напишала никаков коментар.

Лајми.нет

Слични објави

Дарко Рундек обработи свој голем хит и на обожавателите им испрати важна порака за коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Еспресо

ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor

Жена роди бебе во такси, камерата снимила се (видео)

Igor

Краток фустан и деколте во преден план! Марјана Станојковска изгледа… (ФОТО)

Igor

ВИСТИНСКИ СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Малиџано, познато и како зелен ајвар (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

2 × 4 =

Слични објави

10 години го криела љубовникот на таванот, била причина за смртта на сопругот, а потоа имала уште двајца љубовници (ФОТО)

Еспресо

Рита Ора со провокативна фотографија ги покажа новите тетоважи (ФОТО)

Еспресо

Кралицата Елизабета донела остра забрана за Меган Маркл

Igor

Сузана Гавазова сигурно би ја запалила оваа фотографија: Погледнете како изгледаше пред повеќе од 15 години (ФОТО)

Igor

Селма Бајрами „настегана“ во латекс, облини на сите страни! (ФОТО)

Igor

Ова никој не го очекуваше: Карлеуша за првпат објави ваква фотка

Igor