17.8 C
Скопје
01:50 - 27 септември, 2023

Ја памтите БИГ МАМА, толку многу ослабна што нејзиното тело изгледа перфектно (ФОТО)

Биг Мама е една од најпосакуваните пејачки и ТВ презентерки во Македонија. Тоа што ја стави нејзе во центарот на вниманието на медиумите и јавноста е промената на нејзиниот изглед, односно губењето на вишокот килограми, пренесува Коха. Биг Мама сега е многу атрактивна и по социјалните мрежи се појавува со безброј постирања.

Таа последните денови објави слики од Турција, каде што е на одмор. Стоејќи покрај базенот, Биг Мама изгледа ги “стопила“ туристите.

View this post on Instagram

C’est la vie ?

A post shared by BigMama (@bigitos) on

View this post on Instagram

?

A post shared by BigMama (@bigitos) on

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....