19.8 C
Скопје
15:44 - 20 април, 2024

Ознака : олена

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

„Никој не ми готви појадок“: Зеленски зборуваше за врската со сопругата за време на војната

Еспресо
Олена и Володимир Зеленски дадоа интервју за американската телевизиска компанија CNN. Во текот на разговорот, водителката ја прашала двојката како  се поддржуваат во толку тешко...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Олена Зеленска: „Јас сум московска цел број 2? Спремни се на сè, не сум сигурна за безбедноста на мојата фамилија“

Еспресо
Интервју за Гардијан на сопругата на претседателот Зеленски. Зборува за почетокот на конфликтот и отуѓувањето со децата од безбедносни причини.  „Кога ќе ги видите нивните...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлНарод гледаСекојдневиеСлајдер

На социјалните мрежи се шири видео од ОЛЕНА и ВЛАДИМИР ЗЕЛЕНСКИ, направено само 10 дена пред нападот на Русија на Украина

Еспресо
На Денот на вљубените, десетина дена пред руската инвазија на Украина, претседателот Владимир Зеленски ја покажа својата романтична страна и на својата сакана сопруга ѝ...