20.8 C
Скопје
08:59 - 10 август, 2022

(Фото) Бисерот од Киргистан живее во Русија, има став против Путин, но кому му е важно што мисли кога вака изгледа

Кој од вас некогаш бил во Киргистан? Признавамe дека моравме да прогугламе поубаво за оваа држава и тоа се поради 23 годишната Лија Силвер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)


Таа е актерка. Додуша, порно актерка, ама што е тоа важно. За нејините улоги веќе има бројни важни награди.

Верувајте, не е лесно да се биде порно ѕвезда во Киргистан, земја во која порно индустријата речиси беше забренета до 90-те години. А зад уметничкото име убавицата Лија Силвер се крие девојката Кристина Шчербинина.

Лија влегла во порно светот само пред три години. Но тоа не се било какви порно филмови, туку луксузни, наменети за богата клиентела. Токму за порно филмот „Лија Фор Ју“, таа има собрано веќе два Оскари во оваа индустрија, едниот за најдобра актерка од неамериканска земја, а другиот за најдобра меѓународна сцена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

Лија е ќерка на разделени родители, во Киргистан е родена и живеела со мајка си додека не завршила средно училиште, а потоа се преселила кај татко ѝ во Санкт Петербург.

Инаку, Лија е членка на „JulModels“, една од најактивните и најбараните порно агенции во Европа, со седиште во Будимпешта, е агенција е создадена и водена од многу успешна жена,  поранешната порно ѕвезда Јулија Гранди.

Порното наречено ФФМ (девојка-девојка-момче) е меѓу најфалените на Лија, а особено сцените каде што таа е во средина на „тројката“. Фалена е и по тоа што се што е на неа е природно.

Како да не е доволна нејзината разорна убавина, Лија Силвер го следи идеалот на недоверба во традиционалната врска и ја смета за здодевна.

Влегла во порно индустријата откако раскинала со своето момче. „Бев многу разочарана, тоа беше депресивен живот за двајца!“, се сеќава таа. Денес пак вели дека ја зема сегашноста и животот таков каков што е и не прави планови за иднината.

„Јас само верувам на судбината. Се премислувам секоја недела и донесувам одлуки за половина час“.

Нејзните ставови за војната се цврсти и јасни против Путин.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Liya Silver (@fcknparadisee)

Слични објави

(Фото) Тејлор Фриц не го освои Вимблдон, но неговата девојка победи меѓу публиката: Која е убавицата што го бодри тенисерот?

Еспресо

(Фото) Која е Ванда Нара? Сексапилната убавица која скара два другари фудбалери, мајка на пет деца и идна менаџерка на ѕвездата Икарди

Еспресо

(Фото) Ѕвездата од турските серии Демет Оздемир најави свадба, но која е убавицата со бугарско потекло која се мажи за најпосакуваниот Турчин?

Еспресо

(Фото) Ќерката на Силвестер Сталоне е вистинска убавица, сонува да лансира сопствен моден бренд

Еспресо

(Фото) Која е Мадалина Генеа, новата Софија Лорен со бујна убавина која одзема воздишки каде и да се појави

Еспресо

(Фото) Александра Ристеска „гази“ во модниот свет: „Доволно сум свесна за својата убавина“

Ј.К.Д
Се вчитува....