39.8 C
Скопје
17:11 - 19 јули, 2024

Откриена причината за смртта на порно ѕвездата Џеси Џејн и нејзиното момче: Претерале со дрога

Џеси Џејн беше пронајдена мртва во својот дом во јануари, заедно со Брет Хасенмилер, нејзиното момче, а сега е потврдена и причината за смртта.

Порно ѕвездата Џеси Џејн починала од случајно предозирање со фентанил и кокаин, пишува TMZ.

Џејн била пронајдена мртва дома, со нејзиното момче Брет Хасенмилер. Иако некои уште тогаш велеа дека причината е предозирање со дрога, дури вчера беше потврдено дека се работи за предозирање со кокаин и фентанил.

Џејн беше една од најголемите порно ѕвезди во 2000-тите, појавувајќи се во филмови како што се „Pirates II: Stagnetti’s Revenge“, чија продукција наводно чинела повеќе од 8 милиони долари, „Starsky & Hutch“, „Entourage“ и „The Bad Girls Club “. Ѕвездата, чие вистинско име беше Синди Тејлор, работеше и за Плејбој.

Таа, исто така, се појави во бројни документарни филмови за порно-индустријата, вклучувајќи го и популарниот „Porn: Business of Pleasure“.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....